Emma Söyleşisi / 05.11.2008

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Emma Söyleşisi / 05.11.2008

Mesaj tarafından SerrAlex Bir Salı Kas. 25, 2008 3:43 pm

Emma Roberts akıllı, Nickelodeon şovu olan Unfabulous'ta Addie Singer'ı oynayan yükselişte olan bir yıldız, The Flight Before Christmas'ta eğlenceli bir karakteri,Wilma'yı canlandıran, ve de dedektiflikle iz süren, Nancy Drew, film adaptasyonunda olan anneninizin favori kitap serisi. Kidzworld Emma'nın yeni duydu, onun tedirgin tarzını, ve şeker ünlü aşkını. İpucu—o çok ateşli, o gerçekten yakıyor!

Sindy:: Evet,Emma.Herhangi bir Cadılar Bayramı planın var mı?

Emma: The Winning Season'ı çekmek için New York'tayım, bunun için filmdeki bazı kızlarla trick-or-treating'e gideceğiz. Ne gibi giyineceğimi bilmiyorum—muhtemelen Alice Harikalar Diyarında veya bir okul kızı şeklinde.

Sindy:: The Flight Before Christmas hakkında bilgilendirir misin?

Emma: Bir animasyon filmi, bu muhteşem çünkü daha önce seslendirmeli bir iş yapmamıştım. Bunun için sadece okuyorum, bu komik çünkü aktris olduğum için diğer insanlarla da muhattap olmam gerekiyor.

Seslendirmeyi biraz yaptım, Wilma adında bir karakterin. O çok küstah , rengeyiği Niko'nun babasını aradığı zaman tanıştığı karakterlerden biri—babasının,Noel Baba'nın rengeyiklerinden biri olduğunu düşünüyor. Bu gerçekten eğlenceli bir film, açıkçası bu filmde şarkı da söyleyeceğim.

Sindy:: Bu bir soundtrack mı olacak?

Emma: Emin değilim, bence benim karakterim şarkı içinde kırmaktan hoşlanıyor. (gülüşmeler)

Sindy:: Birkaç yıl önce bir albüm çıkarmıştın, başka planların var mı?

Emma: Hayır, çünkü artık herkes albüm çıkarıyor. Bu daha fazla özel bir durumda değil artık.

Çeviri : SerrAlex
Emeğe Saygı!!
SerrAlex
Admin

Kullanıcı profilini gör http://www.jonasbrothersturkey.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics